Skip links

Ledning

Magnus Berglund

Delägare

magnus.berglund@envico.se

0910-71 11 82

Johan Wåård

Avdelningschef Projekt

johan.waard@envico.se

0910-71 11 83

Fredrik Vallström

Avdelningschef Kraft

fredrik.vallstrom@envico.se

0910-71 11 84

Johan Ejrendahl

Avdelningschef Service

johan.ejrendahl@envico.se

0910-71 11 85

Kontoret

Lisa Stefansson

Administrativ Koordinator

lisa.stefansson@envico.se

0910-71 11 80

Sanna Holmqvist

Ekonomiassistent

sanna.holmqvist@envico.se

0910-71 11 86

Larissa Lärneklev

KMA Samordnare / Projektstöd

larissa.larneklev@envico.se

0910-71 11 87

Börje Lindh

Serviceledare Industri

borje.lindh@envico.se

0910-21 64 51

Edvin Lycksell

Arbetsledare Rönnskär

edvin.lycksell@envico.se

0910-21 66 87

Anna Forsberg

Ekonomiansvarig

anna.forsberg@envico.se

0910-71 11 89

Installation

Bänkt Näsström

Elektriker

bankt.nasstrom@envico.se

0910-21 66 60

Erik Liedgren

Elektriker

erik.liedgren@envico.se

0910-21 66 61

Niklas Svensson

Elektriker

niklas.svensson@envico.se

0910-21 66 62

Kim Pettersson

Elektriker

kim.pettersson@envico.se

0910-21 66 68

Jens Lindfors

Elektriker

jens.lindfors@envico.se

0910-21 66 76

Marcus Normark

Elektriker

marcus.normark@envico.se

0910-21 66 77

Simon Kafaliev

Elektriker

simon.kafaliev@envico.se

0910-21 66 78

André Bergkvist

Elektriker

andre.bergkvist@envico.se

0910-21 66 79

Sebastian Lejon

Elektriker

sebastian.lejon@envico.se

0910-21 66 84

Robert Nerdal

Elektriker

robert.nerdal@envico.se

0910-21 66 85

Olle Lundström

Elektriker

olle.lundstrom@envico.se

0910-21 66 89

Stellan Eriksson

Elektriker

stellan.eriksson@envico.se

0910-21 66 91

Christopher Tuolja

Elektriker

christopher.tuolja@envico.se

0910-21 66 94

Ebba Bergkvist

Elektriker

ebba.bergqvist@envico.se

0910-21 66 95

Joel Nyberg

Elektriker

joel.nyberg@envico.se

0910-21 66 96

Mikael Bränberg

Elektriker

mikael.branberg@envico.se

0910-21 66 98

Markus Smed

Elektriker

markus.smed@envico.se

0910-21 64 08

Marcus Larsson

Elektriker

marcus.larsson@envico.se

Johan Borin

Elektriker

johan.borin@envico.se

Marcus Burman

Elektriker

marcus.burman@envico.se

William Lindahl

Elektriker

william.lindahl@envico.se

Elias Wangehall

Elektriker

elias.wangehall@envico.se

Niklas Lindmark

Elektriker

niklas.lindmark@envico.se

0910-21 66 81

Hanna Burman

Elektriker

hanna.burman@envico.se

Tobias Enbom

Elektriker

tobias.enbom@envico.se

Kevin Andersson

Elektriker

kevin.andersson@envico.se

Ann Carlsson

Elektriker

ann.carlsson@envico.se

Örjan Kunosson

Elektriker

orjan.kunosson@envico.se

Ahmad Shirinabad

Elektriker

ahmad.shirinabad@envico.se

Peter Svan

Elektriker

peter.svan@envico.se

Casper Lundström

Elektriker

casper.lundstrom@envico.se

Magnus Holmlund

Elektriker

magnus.holmlund@envico.se

Tomas Granlund

Elektriker

tomas.granlund@envico.se

Simon Persson

Elektriker

simon.persson@envico.se

Kraft

Anton Fredriksson

Elektriker

anton.fredriksson@envico.se

0910-21 66 72

Lucas Lundkvist

Elektriker

lucas.lundkvist@envico.se

0910-21 66 92

David Bergqvist

Elektriker

david.bergqvist@envico.se

0910-21 64 09

Lars Åström

Elektriker

lars.astrom@envico.se

0910-21 64 40

Linus Nilsson

Elektriker

linus.nilsson@envico.se

0910-21 66 97

Edvin Eklund

Elektriker

edvin.eklund@envico.se

0910-21 64 54

Erik Vesterberg

Elektriker

erik.vesterberg@envico.se

0910-21 64 50

Vi är Envico

Energismarta lösningar, innovation och ett gediget kunnande
inom elbranschens alla delar symboliserar Envico Elpartner.

Vårt mål är att inspirera och utveckla nya sätt att tänka med funktionsvänliga och energieffektiva lösningar inom elinstallation såväl som elautomation.
Vi tror på nära samarbeten, och skräddarsyr alltid den bästa lösningen utifrån våra kunders önskemål och synpunkter.

Vi tar fram funktionslösningar och bygghandlingar tillsammans med er som kund där ert perspektiv står i centrum.
Vi konstruerar, monterar, installerar, programmerar och driftsätter de anläggningar vi jobbar på själva.

Kontakta oss