Skip links

Företagsledning

Magnus Berglund

Magnus Berglund

Ekonomichef

magnus.berglund@envico.se

0910-71 11 82

Johan Wåård

Johan Wåård

Verksamhetsutvecklare

johan.waard@envico.se

0910-71 11 83

Fredrik Vallström

Fredrik Vallström

Verksamhetschef

fredrik.vallstrom@envico.se

0910-71 11 84

Administration

Lisa Stefansson

Lisa Stefansson

Ekonomiadministratör

lisa.stefansson@envico.se

0910-71 11 80

Christian Falk

Christian Falk

Serviceledare

christian.falk@envico.se

0910-71 11 85

Sanna Holmqvist

Sanna Holmqvist

Administratör

sanna.holmqvist@envico.se

0910-71 11 86

Olov Bygdén

Olov Bygdén

Projektledare

olov.bygden@envico.se

0910-71 11 87

Installation

Bänkt Näsström

Bänkt Näsström

Elektriker

bankt.nasstrom@envico.se

0910-21 66 60

Erik Liedgren

Erik Liedgren

Elektriker

erik.liedgren@envico.se

0910-21 66 61

Niklas Svensson

Niklas Svensson

Elektriker

niklas.svensson@envico.se

0910-21 66 62

Johan Ejrendahl

Johan Ejrendahl

Elektriker

johan.ejrendahl@envico.se

0910-21 66 65

Emil Engström

Emil Engström

Elektriker

emil.engstrom@envico.se

0910-21 66 66

Edwin Marklund

Edwin Marklund

Elektriker

edwin.marklund@envico.se

0910-21 66 67

Kim Pettersson

Kim Pettersson

Elektriker

kim.pettersson@envico.se

0910-21 66 68

Jonathan Andersson

Jonathan Andersson

Elektriker

jonathan.andersson@envico.se

0910-21 66 71

Paul Lindqvist

Paul Lindqvist

Elektriker

paul.lindqvist@envico.se

0910-21 66 74

David Halvarsson

David Halvarsson

Elektriker

david.halvarsson@envico.se

0910-21 66 75

Marcus Normark

Marcus Normark

Elektriker

marcus.normark@envico.se

0910-21 66 77

Simon Kafaliev

Simon Kafaliev

Elektriker

simon.kafaliev@envico.se

0910-21 66 78

André Bergkvist

André Bergkvist

Elektriker

andre.bergkvist@envico.se

0910-21 66 79

Sebastian Lejon

Sebastian Lejon

Elektriker

sebastian.lejon@envico.se

0910-21 66 84

Robert Nerdal

Robert Nerdal

Elektriker

robert.nerdal@envico.se

0910-21 66 85

Fredrik Svensson

Fredrik Svensson

Elektriker

fredrik.svensson@envico.se

0910-21 66 86

Jens Lindfors

Jens Lindfors

Elektriker

jens.lindfors@envico.se

0910-21 66 76

Edvin Lycksell

Edvin Lycksell

Elektriker

edvin.lycksell@envico.se

0910-21 66 87

Erik Nordenback

Erik Nordenback

Lärling
Olle Lundström

Olle Lundström

Lärling

Automation

David Larsson

David Larsson

Programmering/Elektriker

david.larsson@envico.se

0910-21 66 63

Daniel Fahlgren

Daniel Fahlgren

Elektriker

daniel.fahlgren@envico.se

0910-21 66 64

Niklas Wiklund

Niklas Wiklund

Elektriker

niklas.wiklund@envico.se

0910-21 66 69

Mattias Forsberg

Mattias Forsberg

Programmering/Elektriker

mattias.forsberg@envico.se

0910-21 66 83

Kraft

Anton Fredriksson

Anton Fredriksson

Elektriker

anton.fredriksson@envico.se

0910-21 66 72

Niklas Lindmark

Niklas Lindmark

Elektriker

niklas.lindmark@envico.se

0910-21 66 81

Robin Lindgren

Robin Lindgren

Elektriker

robin.lindgren@envico.se

0910-21 66 82

Vi är Envico

Energismarta lösningar, innovation och ett gediget kunnande
inom elbranschens alla delar symboliserar Envico Elpartner.

Vårt mål är att inspirera och utveckla nya sätt att tänka med funktionsvänliga och energieffektiva lösningar inom elinstallation såväl som elautomation.
Vi tror på nära samarbeten, och skräddarsyr alltid den bästa lösningen utifrån våra kunders önskemål och synpunkter.

Vi tar fram funktionslösningar och bygghandlingar tillsammans med er som kund där ert perspektiv står i centrum.
Vi konstruerar, monterar, installerar, programmerar och driftsätter de anläggningar vi jobbar på själva.

Kontakta oss