Skip links

Ledning

Magnus Berglund

Ekonomichef

magnus.berglund@envico.se

0910-71 11 82

Johan Wåård

Avdelningschef Projekt

johan.waard@envico.se

0910-71 11 83

Fredrik Vallström

Avdelningschef Kraft

fredrik.vallstrom@envico.se

0910-71 11 84

Johan Ejrendahl

Avdelningschef Service

johan.ejrendahl@envico.se

0910-71 11 85

Kontoret

Lisa Stefansson

Administrativ Koordinator

lisa.stefansson@envico.se

0910-71 11 80

Sanna Holmqvist

Ekonomiassistent

sanna.holmqvist@envico.se

0910-71 11 86

Larissa Lärneklev

KMA Samordnare / Projektstöd

larissa.larneklev@envico.se

0910-71 11 87

Matilda Boström

Ekonomiassistent

matilda.bostrom@envico.se

0910-71 11 88

David Halvarsson

Kalkylator / Projektstöd

david.halvarsson@envico.se

0910-21 66 75

Börje Lindh

Serviceledare El Industri

borje.lindh@envico.se

0910-21 64 51

Edvin Lycksell

Arbetsledare Rönnskär

edvin.lycksell@envico.se

0910-21 66 87

Installation

Bänkt Näsström

Elektriker

bankt.nasstrom@envico.se

0910-21 66 60

Erik Liedgren

Elektriker

erik.liedgren@envico.se

0910-21 66 61

Niklas Svensson

Elektriker

niklas.svensson@envico.se

0910-21 66 62

Kim Pettersson

Elektriker

kim.pettersson@envico.se

0910-21 66 68

Jens Lindfors

Elektriker

jens.lindfors@envico.se

0910-21 66 76

Marcus Normark

Elektriker

marcus.normark@envico.se

0910-21 66 77

Simon Kafaliev

Elektriker

simon.kafaliev@envico.se

0910-21 66 78

André Bergkvist

Elektriker

andre.bergkvist@envico.se

0910-21 66 79

Sebastian Lejon

Elektriker

sebastian.lejon@envico.se

0910-21 66 84

Robert Nerdal

Elektriker

robert.nerdal@envico.se

0910-21 66 85

Erik Nordenback

Elektriker

erik.nordenback@envico.se

0910-21 66 88

Olle Lundström

Elektriker

olle.lundstrom@envico.se

0910-21 66 89

Stellan Eriksson

Elektriker

stellan.eriksson@envico.se

0910-21 66 91

Christopher Tuolja

Elektriker

christopher.tuolja@envico.se

0910-21 66 94

Ebba Bergkvist

Elektriker

ebba.bergqvist@envico.se

0910-21 66 95

Joel Nyberg

Elektriker

joel.nyberg@envico.se

0910-21 66 96

Mia Älmeros

Elektriker

mia.almeros@envico.se

0910-21 66 73

Jonny Fahlgren

Elektriker

jonny.fahlgren@envico.se

0910-21 66 80

Linus Nilsson

Elektriker

linus.nilsson@envico.se

0910-21 66 97

Mikael Bränberg

Elektriker

mikael.branberg@envico.se

0910-21 66 98

Markus Smed

Elektriker

markus.smed@envico.se

0910-21 64 08

Nehom Tewolde

Elektriker

nehom.tewolde@envico.se

0910-21 64 16

Marcus Larsson

Elektriker

marcus.larsson@envico.se

Johan Borin

Elektriker

johan.borin@envico.se

Emanuel Blomqvist

Elektriker

emanuel.blomqvist@envico.se

Marcus Burman

Elektriker

marcus.burman@envico.se

William Lindahl

Elektriker

william.lindahl@envico.se

Elias Wangehall

Elektriker

elias.wangehall@envico.se

Niklas Lindmark

Elektriker

niklas.lindmark@envico.se

0910-21 66 81

Hanna Burman

Elektriker

hanna.burman@envico.se

Tobias Enbom

Elektriker

tobias.enbom@envico.se

Kraft

Anton Fredriksson

Elektriker

anton.fredriksson@envico.se

0910-21 66 72

Lars Åström

Elektriker

lars.astrom@envico.se

0910-21 64 40

Lucas Lundkvist

Elektriker

lucas.lundkvist@envico.se

0910-21 66 92

David Bergqvist

Elektriker

david.bergqvist@envico.se

0910-21 64 09

Robin Lindgren

Elektriker

robin.lindgren@envico.se

0910-21 66 82

Vi är Envico

Energismarta lösningar, innovation och ett gediget kunnande
inom elbranschens alla delar symboliserar Envico Elpartner.

Vårt mål är att inspirera och utveckla nya sätt att tänka med funktionsvänliga och energieffektiva lösningar inom elinstallation såväl som elautomation.
Vi tror på nära samarbeten, och skräddarsyr alltid den bästa lösningen utifrån våra kunders önskemål och synpunkter.

Vi tar fram funktionslösningar och bygghandlingar tillsammans med er som kund där ert perspektiv står i centrum.
Vi konstruerar, monterar, installerar, programmerar och driftsätter de anläggningar vi jobbar på själva.

Kontakta oss