Skip links

Företagsledning

Magnus Berglund

Magnus Berglund

Ekonomichef

magnus.berglund@envico.se

0910-71 11 82

Johan Wåård

Johan Wåård

Verksamhetsutvecklare

johan.waard@envico.se

0910-71 11 83

Fredrik Vallström

Fredrik Vallström

Affärsansvarig Kraft och Industri

fredrik.vallstrom@envico.se

0910-71 11 84

Johan Ejrendahl

Johan Ejrendahl

Servicechef

johan.ejrendahl@envico.se

0910-71 11 85

Administration

Lisa Stefansson

Lisa Stefansson

Administrativ Koordinator

lisa.stefansson@envico.se

0910-71 11 80

Sanna Holmqvist

Sanna Holmqvist

Ekonomiassistent

sanna.holmqvist@envico.se

0910-71 11 86

Larissa Lärneklev

Larissa Lärneklev

KMA samordnare / Projektstöd

larissa.larneklev@envico.se

0910-71 11 87

Matilda Boström

Matilda Boström

Ekonomiassistent

matilda.bostrom@envico.se

0910-71 11 88

David Halvarsson

David Halvarsson

Kalkylator / Projektstöd

david.halvarsson@envico.se

0910-21 66 75

Installation

Bänkt Näsström

Bänkt Näsström

Elektriker

bankt.nasstrom@envico.se

0910-21 66 60

Erik Liedgren

Erik Liedgren

Elektriker

erik.liedgren@envico.se

0910-21 66 61

Niklas Svensson

Niklas Svensson

Elektriker

niklas.svensson@envico.se

0910-21 66 62

Emil Engström

Emil Engström

Elektriker

emil.engstrom@envico.se

0910-21 66 66

Kim Pettersson

Kim Pettersson

Elektriker

kim.pettersson@envico.se

0910-21 66 68

Jonathan Andersson

Jonathan Andersson

Elektriker

jonathan.andersson@envico.se

0910-21 66 71

Jens Lindfors

Jens Lindfors

Elektriker

jens.lindfors@envico.se

0910-21 66 76

Marcus Normark

Marcus Normark

Elektriker

marcus.normark@envico.se

0910-21 66 77

Simon Kafaliev

Simon Kafaliev

Elektriker

simon.kafaliev@envico.se

0910-21 66 78

André Bergkvist

André Bergkvist

Elektriker

andre.bergkvist@envico.se

0910-21 66 79

Sebastian Lejon

Sebastian Lejon

Elektriker

sebastian.lejon@envico.se

0910-21 66 84

Robert Nerdal

Robert Nerdal

Elektriker

robert.nerdal@envico.se

0910-21 66 85

Edvin Lycksell

Edvin Lycksell

Elektriker

edvin.lycksell@envico.se

0910-21 66 87

Erik Nordenback

Erik Nordenback

Elektriker

erik.nordenback@envico.se

0910-21 66 88

Olle Lundström

Olle Lundström

Elektriker

olle.lundstrom@envico.se

0910-21 66 89

Stellan Eriksson

Stellan Eriksson

Elektriker

stellan.eriksson@envico.se

0910-21 66 91

Christopher Tuolja

Christopher Tuolja

Elektriker

christopher.tuolja@envico.se

0910-21 66 94

Ebba Bergkvist

Ebba Bergkvist

Elektriker

ebba.bergqvist@envico.se

0910-21 66 95

Joel Nyberg

Joel Nyberg

Elektriker

joel.nyberg@envico.se

0910-21 66 96

Mia Älmeros

Mia Älmeros

Elektriker

mia.almeros@envico.se

0910-21 66 73

Jonny Fahlgren

Jonny Fahlgren

Elektriker

jonny.fahlgren@envico.se

0910-21 66 80

Linus Nilsson

Linus Nilsson

Elektriker

linus.nilsson@envico.se

0910-21 66 97

Mikael Bränberg

Mikael Bränberg

Elektriker

mikael.branberg@envico.se

0910-21 66 98

Markus Smed

Markus Smed

Elektriker

markus.smed@envico.se

0910-21 64 08

Nehom Tewolde

Nehom Tewolde

Elektriker

nehom.tewolde@envico.se

0910-21 64 16

Marcus Larsson

Marcus Larsson

Elektriker

marcus.larsson@envico.se

 

Johan Borin

Johan Borin

Elektriker

johan.borin@envico.se

Emanuel Blomqvist

Emanuel Blomqvist

Elektriker

emanuel.blomqvist@envico.se

Marcus Burman

Marcus Burman

Elektriker

marcus.burman@envico.se

William Lindahl

William Lindahl

Elektriker

william.lindahl@envico.se

Elias Wangehall

Elias Wangehall

Elektriker

elias.wangehall@envico.se

Niklas Lindmark

Niklas Lindmark

Elektriker

niklas.lindmark@envico.se

0910-21 66 81

Hanna Burman

Hanna Burman

Elektriker

hanna.burman@envico.se

Kraft

Anton Fredriksson

Anton Fredriksson

Elektriker

anton.fredriksson@envico.se

0910-21 66 72

Robin Lindgren

Robin Lindgren

Elektriker

robin.lindgren@envico.se

0910-21 66 82

Lucas Lundkvist

Lucas Lundkvist

Elektriker

lucas.lundkvist@envico.se

0910-21 66 92

David Bergqvist

David Bergqvist

Elektriker

david.bergqvist@envico.se

0910-21 64 09

Lars Åström

Lars Åström

Elektriker

lars.astrom@envico.se

0910-21 64 40

Vi är Envico

Energismarta lösningar, innovation och ett gediget kunnande
inom elbranschens alla delar symboliserar Envico Elpartner.

Vårt mål är att inspirera och utveckla nya sätt att tänka med funktionsvänliga och energieffektiva lösningar inom elinstallation såväl som elautomation.
Vi tror på nära samarbeten, och skräddarsyr alltid den bästa lösningen utifrån våra kunders önskemål och synpunkter.

Vi tar fram funktionslösningar och bygghandlingar tillsammans med er som kund där ert perspektiv står i centrum.
Vi konstruerar, monterar, installerar, programmerar och driftsätter de anläggningar vi jobbar på själva.

Kontakta oss