Skip links

Vi är Envico

Energismarta lösningar, innovation och ett gediget kunnande
inom elbranschens alla delar symboliserar Envico Elpartner.

Vårt mål är att inspirera och utveckla nya sätt att tänka med funktionsvänliga och energieffektiva lösningar inom elinstallation såväl som elautomation.
Vi tror på nära samarbeten, och skräddarsyr alltid den bästa lösningen utifrån våra kunders önskemål och synpunkter.

Vi tar fram funktionslösningar och bygghandlingar tillsammans med er som kund där ert perspektiv står i centrum.
Vi konstruerar, monterar, installerar, programmerar och driftsätter de anläggningar vi jobbar på själva.

Kontakta oss
Lisa Stefansson

Lisa Stefansson

Administratör

lisa.stefansson@envico.se

010-188 23 03

Fredrik Vallström

Fredrik Vallström

Verksamhetschef

fredrik.vallstrom@envico.se

010-188 23 15

Johan Wåård

Johan Wåård

Delägare/Elektriker

johan.waard@envico.se

010-188 23 04

Johan Hellström

Johan Hellström

Delägare/Elektriker

johan.hellstrom@envico.se

010-188 23 02

Magnus Berglund

Magnus Berglund

Delägare/Elektriker

magnus.berglund@envico.se

010-188 23 01

Bänkt Näsström

Bänkt Näsström

Elektriker

bankt.nasstrom@envico.se

010-188 23 07

Erik Liedgren

Erik Liedgren

Elektriker

erik.liedgren@envico.se

010-188 23 12

Niklas Svensson

Niklas Svensson

Elektriker

niklas.svensson@envico.se

010-188 23 13

David Larsson

David Larsson

Elektriker

david.larsson@envico.se

010-188 23 08

Daniel Fahlgren

Daniel Fahlgren

Elektriker

daniel.fahlgren@envico.se

010-188 23 06

Johan Ejrendahl

Johan Ejrendahl

Elektriker

johan.ejrendahl@envico.se

010-188 23 05

Emil Engström

Emil Engström

Elektriker

emil.engstrom@envico.se

010-188 23 10

Edwin Marklund

Edwin Marklund

Elektriker

edwin.marklund@envico.se

010-188 23 11

Kim Pettersson

Kim Pettersson

Elektriker

kim.pettersson@envico.se

010-188 23 09

Niklas Wiklund

Niklas Wiklund

Elektriker

niklas.wiklund@envico.se

010-188 23 14

Jonathan Andersson

Jonathan Andersson

Elektriker

jonathan.andersson@envico.se

010-188 23 16

Samuel Löfroth

Samuel Löfroth

Elektriker

samuel.lofroth@envico.se

010-188 23 17